• De klantenservice helpt: 088-1850133
  • Gratis verzending
  • Voor 23u besteld, morgen thuis

Gamechoice Awards 2010


2010 Recipients & Nominees

De winnaars zijn bekendgemaakt tijdens een ceremonie bij "the 2011 Game Developers Conference".

Naast de gebruikelijke awards voor de games zijn ook deze drie speciale eerbetonen uitgekozen door de Game Developers Choice Awards advisory board:

Lifetime Achievement

  • Peter Molyneux

Pioneer Award

  • Yu Suzuki

Ambassador Award

  • Tim Brengle en Ian MacKenzie



Game Choice Awards zijn gegeven in de volgende categorieën:


Game of the Year

The Game of the Year Award eert game ontwikkelaars voor de beste overall game die is uitgegeven in 2010:

Best Writing

The Best Writing Award eert de kunst van het verhaalvertellen in een spel in vooral art directie, animatie, modellering, character ontwerp, texture creatie enz:
  • Red Dead Redemption (Rockstar San Diego)
    -Rockstar San Diego Team
  • Heavy Rain (Quantic Dream)
    -David Cage
  • Mass Effect 2 (BioWare)
    -BioWare Mass Effect Team
  • Costume Quest (Double Fine)
    -Tim Schafer, Elliott Roberts, Tasha Harris, Gabe Miller
  • Fallout: New Vegas (Obsidian)
    -John Gonzalez, Eric Fenstermaker, Travis Stout

Best Game Design

The Best Game Design Award eert de overall design van een game met als onderdelen de gameplay mechanieken, de speelbaarheid, de balans en het level design:

Best Technology

The Best Technology Award eert de technology in een spel waaronder de grafische programmering, de kunstmatige intelligentie en netwerk mogelijkheden:
  • Starcraft II (Blizzard)
    -Blizzard Entertainment Team
  • Red Dead Redemption (Rockstar San Diego)
    -Rockstar San Diego Team
  • Heavy Rain (Quantic Dream)
    -Damien Castelltort
  • Mass Effect 2 (BioWare)
    -BioWare Mass Effect Team
  • God of War III (SCE Santa Monica)
    -Vassily Filippov, Christer Ericson, Tim Moss

Best Visual Arts

The Best Visual Arts Award eert de visuele aspecten van een game waaronder art directie, animatie, modellering, karakter ontwerp, texture creatie, enz:
  • God of War III (SCE Santa Monica)
    -Stig Asmussen, Ken Feldman, Cecil Kim
  • Limbo (Playdead)
    -Arnt Jensen, Morten Bramsen
  • Call of Duty: Black Ops (Treyarch)
    -Colin Whitney, Brian Anderson, Dominique Drozdz
  • Assassin's Creed: Brotherhood (Ubisoft Montreal)
    -Vincent Pontbriand, Patrick Plourde, Jeffrey Yohalem, Mohamed Gambouz, Gaelec Simard, Christopher Weiler
  • Red Dead Redemption (Rockstar San Diego)
    -Rockstar San Diego Team

Best Debut Game

The Best Debut Game Award eert de games van ontwerp studio's die in 2010 voor het eerst een publiekelijk beschikbare titel hebben uitgebracht:
  • Limbo (Playdead)
    -Arnt Jensen, Dino Patti
  • Darksiders (Vigil Games)
    -David Adams, Joe Madureira
  • Minecraft (Mojang)
    -Markus Persson
  • Monday Night Combat (Uber Entertainment)
    -Bob Berry, Jon Mavor, Chandana Ekanayake, John Comes
  • Super Meat Boy (Team Meat)
    -Edmund McMillen, Tommy Refenes

Innovation Award

The Innovation Award eert de game die ware innovatie heeft laten zien en de grenzen van games als expressief medium verlegt:
  • Heavy Rain (Quantic Dream)
    -David Cage, Guillaume de Fondaumiere, Damien Castelltort, Christophe Brusseaux
  • Kirby's Epic Yarn (Good-Feel & HAL Laboratory)
    -Nintendo and Good-Feel Teams
  • Minecraft (Mojang)
    -Markus Persson
  • Limbo (Playdead)
    -Arnt Jensen
  • Dance Central (Harmonix)
    -Tracy Rosenthal-Newsom, Kasson Crooker, Dean Tate, Naoko Takamoto

Best Handheld Game

Best Handheld Game Award eert de overaal beste game die commercieel is uitgebracht voor een handheld platform gedurende 2010:

  • God of War: Ghost of Sparta (Ready At Dawn/SCE Santa Monica)
    -Dana Jan, Ru Weerasuriya, Nathan Phail-Liff, Marc Turndorf
  • Cut the Rope (ZeptoLab)
    -Semyon Voinov, Efim Voinov
  • Metal Gear Solid: Peace Walker (Kojima Productions)
    -Hideo Kojima
  • Game Dev Story (Kairosoft)
    -Usui
  • Dragon Quest IX (Level 5)
    -Square Enix and LEVEL-5 Teams

Best Audio

The Best Audio Award eert de kwaliteit van geluid in een game waaronder sound effects, muziek compositie en sound design:

  • Limbo (Playdead)
    -Martin Stig Andersen
  • Red Dead Redemption (Rockstar San Diego)
    -Rockstar San Diego Team
  • Halo: Reach (Bungie)
    -Marty O’Donnell, Jay Weinland, C Paul Johnson, David Henry
  • Battlefield: Bad Company 2 (DICE)
    -Stefan Strandberg, The DICE Audio Team
  • Mass Effect 2 (BioWare)
    -BioWare Mass Effect Team

Best Downloadable Game

Best Downloadable Game Award eert de overaal beste game op console of PC die specifiek en alleen voor digitale download is bedoeld met de nadruk op kleinere, "casual-friendly" titels:

  • Costume Quest (Double Fine)
    -Tasha Harris, Tim Schafer, Gabe Miller, Anna Kipnis
  • Limbo (Playdead)
    -Arnt Jensen, Dino Patti, Mads Wibroe
  • Super Meat Boy (Team Meat)
    -Edmund McMillen, Tommy Refenes
  • Minecraft (Mojang)
    -Markus Persson
  • Monday Night Combat (Uber Entertainment)
    -Bob Berry, Jon Mavor, Chandana Ekanayake, John Comes

Bron: gamechoiceawards.com

gamesgratisthuis.nl - Dé online gamewinkel

De snelste manier om je games en accessoires thuis te krijgen, want op een werkdag voor 23u besteld is morgen al bij jou thuis.

Adres gamesgratisthuis.nl Mandenmaker 19 3648 LA
Contact 088-1850133 sales@gamesgratisthuis.nl Werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur

We laten je graag zien hoe wij werken: